Mācību materiālu izstrāde

Piedalies mācību materiālu izstrādē un saņem 150 EUR

Aicinām topošos un esošos darba aizsardzības speciālistus pieteikties izglītojošu materiālu izstrādei nodarbinātajiem. Projektā paredzēta prezentācijas materiālu, video lekciju un zināšanu pārbaudes testu izstrāde 33 izglītības programmās, kas saistītas ar drošību un veselību darbā. Mācību materiālu izstrādes metodisko vadību nodrošinās profesionālās pilnveides un tālākizgītības iestādes “Amatprasme” speciālisti, saskaņā ar izglītības programmām un projekta noteikumiem. Projekta īstenošanas laikā katram dalībniekam tiks nodrošinātas konsultācijas par jomas specifiku, bibliotēka un tehniskais atbalsts, piemēram, speciāli aprīkota telpa videolekcijas ierakstam utml. Prasības mācību materiālu saturam un noformējumam pieejamas šeit.

Dalība projektā sniegs lielisku pieredzi tematisko apmācību specifikā. Svarīgi, ka to būs iespējams apvienot ar pilna laika studiju procesu. Projekta īstenošanas laikā, būs arī iespēja iepazīties ar SIA “Amatprasme” darba iespējām visā Latvijā, kuras var ērti apvienot ar studijām vai pamatdarbu. Izstrādātie materiāli tiks izmantoti nodarbināto tematiskajai apmācībai darba aizsardzības jomā.

Par kvalitatīva mācību materiāla izstrādi SIA “Amatprasme” vēlas atbalstīt studentus ar vienreizēju 150 EUR stipendiju par katru programmu. Ja vēlaties saņemt plašāku informāciju, sazinieties ar mums. Kontakti

Ikvienam esošajam vai topošajam darba aizsardzības speciālistam ir iespēja pieteikties izglītojošu materiālu izstrādei vienā vai vairākās programmās līdz 2020.gada 17.novembrim aizpildot zemāk pieejamo formu:

Informējam, ka datu pārzinis SIA “Amatprasme” veiks personas datu apstrādi saskaņā ar Privātuma un sīkdatņu noteikumiem.

© 2020 SIA “Amatprasme”. Bez saskaņošanas jebkāda satura izmantošana ir aizliegta.